13
Rgs

BOKSO TRENIRUOTĖS PAAUGLIAMS. KVIEČIAME NAUJUS NARIUS!

Klasikinė Bokso Mokykla
  • Treneris ELVINAS STATKŪNAS
  • Vyks: pirmadieniais, trečiadieniais 19.00, penktadieniais 17.00
  • Boksas – viena iš seniausių sporto šakų pasaulyje ir antra vietą užimanti po šachmatų kaip labiausiai intelekto reikalaujanti sporto šaka. Tai yra puikus būdas išmokyti vaiką elementarių savigynos metodų, gauti gerą fizinį pasirengimą ir suformuoti asmenybę.
  • Geriausias amžius bokso treniruotėms pradėti yra nuo 10-12 metų. Mokymosi proceso metu yra patiriami fiziniai krūviai, kuriuos gali toleruoti tik suformuotas, sustiprėjęs organizmas. Kaip pavyzdys užsiėmimas bokso treniruotėje reikalauja ilgo buvimo specifinėje stovėsenoje, kurį gali negatyviai paveikti vaiką jaunesnį nei 8 metai. 10-12 metų organizmas yra mažiau paveikiamas specifinių kūno pozicijų.
  • Jaunuoliai lankydami bokso pamokas reguliariai, galės stebėti sekančius teigiamus pakitimus:
1) Charakterio formavimas, treniruotės teigiamai veikia psichinę būklę. 2) Padeda išugdyti tokias svarbias savybės kaip ištvermė, drąsa, noras laimėti, ryžtas ir užsispyrimas. 3) Jaunuolis pradedantis pažinti/mokytis šio kovos meno tampa disciplinuotas, santūrus ir gebantis valdyti emocijas. 4) Proceso metu dirba visos raumenų grupės 5) Teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo ir nervų sistemų darbui. 6) Ugdo greitį, koordinaciją, judrumą, koncentraciją ir kritinį mąstymą. 7) Išmokoma savigynos, kuri gali būti naudinga pradedantiesiems vaikams vėlesniame gyvenimo etape.
  • Būtina registracija: registracija@7muzos.lt