Pilateso mankšta


Pilateso mankšta-  ypatingą dėmesį kūno ir proto vienybei teikianti treniruočių sistema. Ji padeda žmogui geriau pažinti savo kūną, susikoncentruoti ir kontroliuoti judesius. Viso kūno raumenų tempimo ir stiprinimo pratimų derinys padeda tapti lankstesniems, neatlikti nereikalingų judesių ir kvėpuoti ritmingai.

Sudedamosios dalys:

Kūną ir protą atgaivinantys pratimai: pratimų rezultatas – proto ir kūno harmonija. Ji pasiekiama tieisingu kvėpavimu, stuburo ir dubens laikysena, koncentracija į grakštumą. Imama geriau pažinti savo kūną, geriau suprantamos jo galimybes, išmokstama kontroliuoti judesius.

Raumenų stiprinimas: treniruojantis raumenys tampa ilgi ir lankstūs.

Liemens tvirtinimas: treniruočių metu integruojami liemuo, dubuo ir pečiai, todėl nugara tampa tvirta, o pilvas plokščias.

Kūno pusiausvyros ugdymas ir sporto sužeidimų išvengimas: vienodai vystomi visi kūno raumenys, todėl nei viena kūno vieta nėra stipresnė už kitą.

Užsiėmimai panaikina nerimą ir palieka gilaus atsipalaidavimo jausmą. Geros muzikos ir judesio darna kūną užpildo energija ir pakilia gera nuotaika.

Grupės yra pradedančiųjų ir pažengusiųjų, bei uždara grupė, kurioje gali sportuoti  tik mokytojų pakviesti lankytojai.