Sveiko Sporto Studija


Kineziterapija

Kineziterapeutė, trenerė Ina Mikulėnienė

Kineziterapija- gydymas judesiu (lot.kinezis- judesys, terapia- gydymas)- yra viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Tinkamas judesys padeda pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę.

Gydymosi būdai:

Individualios treniruotės. Individualios treniruotės metu kineziterapeutas su lankytoju dirba asmeniškai. Specialistas stebi kiekvieną lankytojo judesį, laiku taiso netikslumus, koreaguoja treniruotės eigą ir tempą. Individualias treniruotes siūlome rinktis sunkesnės fizinės būklės lankytojams.

Grupinės treniruotės. Tai nedidelės grupelės (nuo 5 iki 8 žm.). Kviečiame į šio tipo kineziterapines grupes:

  • Netaisyklingos laikysenos korekcijos grupė vaikams ir paaugliams

Vis daugiau vaikų skundžiasi nugaros ir kojų skausmais. Priežastis – netaisyklinga laikysena. Jau ikimokyklinukams prasideda bėdos dėl stuburo. Dauguma mažųjų labiau linkę sėdėti prie televizoriaus ir kompiuterio nei lakstyti kieme. Pasekmės – netaisyklinga laikysena: nuleisti atsikišę į priekį pečiai, išsišovusios mentės, plokščia krūtinės ląsta , atsikišęs pilvukas.

Kineziterapinės mankštos metu atliekami pratimų kompleksai padės gerinti vaiko laikyseną, stiprinti raumenyną, stabilizuoti stuburo iškrypimą.

  • Nugaros skausmų prevencijos grupė

Raumenys ir kaulai sudaro daugiau nei 60 % viso žmogaus kūno. Nuo jų būklės priklauso ir mūsų sveikata. Nusilpę bei suglebę raumenys neretai būna stuburo iškrypimo priežastimi. Dėl netinkamos laikysenos ir iškreipto stuburo sukaustomas kaklas, pečiai ir nugara. Siūlome Jums išbandyti pratimų kompleksą, kuris yra skirtas žmonėms , kuriuos kankina nugaros ar pečių skausmai.

Registracija el paštu: uzsakymai@7muzos.lt