Pilateso mankšta / kalanetika


Pilateso mankšta –  ypatingą dėmesį kūno ir proto vienybei teikianti treniruočių sistema. Ji padeda žmogui geriau pažinti savo kūną, susikoncentruoti ir kontroliuoti judesius. Viso kūno raumenų tempimo ir stiprinimo pratimų derinys padeda tapti lankstesniems, neatlikti nereikalingų judesių ir kvėpuoti ritmingai.

Sudedamosios dalys:

  • Kūną ir protą atgaivinantys pratimai: pratimų rezultatas – proto ir kūno harmonija. Ji pasiekiama tieisingu kvėpavimu, stuburo ir dubens laikysena, koncentracija į grakštumą. Imama geriau pažinti savo kūną, geriau suprantamos jo galimybes, išmokstama kontroliuoti judesius.
  • Raumenų stiprinimas: treniruojantis raumenys tampa ilgi ir lankstūs.
  • Liemens tvirtinimas: treniruočių metu integruojami liemuo, dubuo ir pečiai, todėl nugara tampa tvirta, o pilvas plokščias.
  • Kūno pusiausvyros ugdymas ir sporto sužeidimų išvengimas: vienodai vystomi visi kūno raumenys, todėl nei viena kūno vieta nėra stipresnė už kitą.

Užsiėmimai panaikina nerimą ir palieka gilaus atsipalaidavimo jausmą. Geros muzikos ir judesio darna kūną užpildo energija ir pakilia gera nuotaika.

Grupė: nuo 16 metų

Trenerės: Inga, Milda

Laikas: Grupės yra pradedančiųjų (I, III 19:05) bei pažengusiųjų (II, IV 9:05, 19:05). Taip pat yra galimybė suderintu laiku užsisakyti individualią treniruotę, kurios metu visas trenerio dėmesys bus skirtas tik Jums. Dėl individualių pamokų teiraukitės el. paštu: registracija@7muzos.lt

IIIIIIIVVVIVII
8 val
9 val

Pilateso mankšta/kalanetika

Jaunimas/suaugusieji mokytoja INGA

09:05 - 10:00

Pilateso mankšta/kalanetika

Jaunimas/suaugusieji,
mokytoja INGA

09:05 - 10:00

10 val
11 val
12 val
13 val
14 val
15 val
16 val
17 val
18 val
19 val

Pilateso mankšta/kalanetika

Jaunimas, suaugusieji trenerė INGA

19:00 - 20:00

Pilateso mankšta/kalanetika

Jaunimas, suaugusieji trenerė INGA

19:00 - 20:00

20 val
21 val

Registruotis