7
Bir

VAIKŲ VASAROS DIENOS STOVYKLA. I pamaina liepos 1-5 dienomis.

I pamaina "PAŽINIMO DŽIAUGSMAI". Liepos 1-5 dienomis. Stovyklautojų amžius: nuo 6 iki 12 m. Maitinimas: 3 kartus per dieną STOVYKLOS PROGRAMA:
  • PIRMADIENIS: KELIONĖ Į ZOOPARKĄ (su vaikais pamatysime virš 60gyvūnų rūšių, apie kurias galima sužinoti daug įdomių faktų ir vaikai su gyvūnais galės susipažinti iš arčiau).
  • ANTRADIENIS: KELIONĖ Į VILNIAUS POŽEMIUS ( su vaikais keliausime į bažnytinio paveldo muziejų, kitaip sakant į Vilniaus požemius, ten turėsime ekskursiją ir edukacinę programą tamsoje su žibintuvėliais);
  • TREČIADIENIS: KELIONĖ Į BASEINĄ (baseine bus specialus treneris, kuris mokys vaikus plaukti, o tie, kurie moka, galės tobulinti savo plaukimo įgūdžius su trenerio pagalba).
  • KETVIRTADIENIS: KELIONĖ Į BOULINGĄ (Žaisdami vaikai galės pagerinti koordinaciją, gebėjimą geriau sutelkti dėmesį, dirbti komandoje ir individualiai);
  • PENKTADIENIS: KELIONĖ Į BERNARDINŲ SODĄ IR TRIJŲ KRYŽIŲ KALNĄ (su vaikais pasigrožėsime gamta. Vaikai galės „dūkti“ vaikų žaidimo aikštelėje, žaisti įvairius žaidimus gamtoje, kopti į Trijų Kryžių kalną, skanauti ledus)
Stovyklėlės abonemento kaina: 5 dienų pamainos kaina: 100 Eur. Vienos dienos kaina: 25 Eur. (mokant mažiau nei už 5 dienas). !!!! AKCIJA ! Pirmiem 10 - iai užsiregistravusių bus taikoma 15 % nuolaida :)