28
Sau

ŠOKIO FESTIVALIS „ŠOKIO MIESTAS. VILNIUS 2020″. Atkeltas dėl karantino.

 

“ŠOKIO MIESTAS 2020 ”-  tai vaikų ir jaunimo šokių festivalis, kuriame dalyvauja bendrojo lavinimo mokyklų, šokio studijų, klubų, bei šokio mokyklų šokėjai.
 • Festivalį vainikuoja SPEKTAKLIŲ VAKARAS –profesionalių šokio trupių dovana jauniesiems šokėjams bei jų vadovams.
 
 • Šventės tikslas - sudaryti sąlygas vaikams ir jaunimui domėtis aktyviomis ir vertingomis laisvalaikio praleidimo formomis. Sudaryti sąlygas vaikų ir jaunimo naujų šokio grupių kūrimuisi, jau susikūrusių kolektyvų  profesionalumo augimui bei kultūrinio pažinimo plėtotei.
 
 • Šventės organizatoriai– Laisvalaikio centras šeimai „7 mūzos“,
                                            Programa  
 • 2020 gegužės 15 diena
I dalis   16.00 -18.00  Bendrojo lavinimo mokyklų kolektyvų bei pirmuosius metus šokančių kolektyvų koncertas.   Šokio studijų, klubų bei šokio mokyklų kolektyvų koncertas. II dalis 18.00-19.00 Visų kolektyvų apdovanojimai ir spektaklių vakaras „Miestui...“  SPECIALIŲJŲ NOMINACIJŲ TEIKIMAS.   
 • Atsižvelgę į užsiregistravusių kolektyvų kiekį, organizatoriai gali keisti koncertų laikus. 
 
 •    Vieta  Vilniaus šokio teatras 
   
 • Dalyvavimo sąlygos
Šokių kategorijos: klasikinio šokio, šiuolaikinio šokio, šou šokio, gatvės šokio, charakterinio šokio, lietuvių sceninio liaudies šokio, cirko ir akrobatikos žanrų atstovai. Gali būti stilių miksai.                                                            
 • Šokėjų amžiaus grupės – neribojamos. 
 
 • Šokio atlikimas 
Kolektyvas arba solistas atlieka 1 choreografinę kompoziciją. Kompozicijos trukmė- nelimituojama.  
 • Garsinis takelis 
Turi būti perduotas renginio organizatoriams repeticijos metu CD arba USB laikmenoje.  
 • Apdovanojimai
Kolektyvų  vadovai bus apdovanoti asmeninėmis dovanomis ir padėkos raštais. Visi dalyviai bus apdovanoti  asmeniniais padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.    
 • Atsakomybė
Kolektyvo vadovas atsako už savo kolektyvo narių saugumą bei jų elgesį, bei privalo kompensuoti kolektyvo narių padarytą žalą šokio teatrui pagal žalos atveju sudarytą aktą. Scenoje draudžiama vaikščioti su lauko avalyne bei aukštakulniais batais. Į sceną žiūrovai, dalyvių tėveliai neįleidžiami. Persirengimo patalpos  nesaugomos. Už šokėjų daiktų  saugumą atsako vadovas ir lydintis asmuo. Į persirengimo vietą galima neštis TIK SCENINIUS DRABUŽIUS ir AVALYNĘ. Maistą ir gėrimus (išskyrus vandenį) neštis į persirengimo vietas DRAUDŽIAMA. Po savo pasirodymo persirengimo vietoje  kolektyvas gali užtrukti ne ilgiau kaip iki koncerto pabaigos. Dalyviams koncertą stebėti leidžiama salėje.  
 • Paraiškos ir festivalio paramos mokestis:
Mokestis  vienam kolektyvo nariui – 10 Eur Papildomps paraiškos dalyvavimui koncertuose teikiamos iki gegužės 10 dienos (jei nespėjate, būtinai apie tai praneškite organizatoriams). Festivalio paramos mokestis mokamas pavedimu arba kasoje Laisvalaikio centre šeimai „7 Mūzos“ (Gedvydžių g. 17, Vilnius). Rekvizitai mokant pavedimu per banką: Viešoji įstaiga „7 MŪZOS. LAISVALAIKIS“, Įmonės kodas: 3008186553 AB bankas Swedbank,   Sąskaitos nr. LT647300010101242557  Nuoroda: „ŠOKIO MIESTAS. VILNIUS  2016 dalyvis“: atlikėjų skaičius......kolektyvo pavadinimas………………… Vadovo vardas, pavardė. Dalyvių skaičius kisti negali.   Bilietai, kvietimai.   Įėjimas festivalio svečiams - LAISVAS     Papildoma informacija Paraiškos priimamos iki gegužės 7 d. el. paštu: registracija@7muzos.lt(būtina sulaukti patvirtinimo).