Jurgita


Gatvės šokių mokytoja Jurgita

 gatvės šokių trenerė Jurgita

Esu išbandžiusi įvairius šokių stilius, tačiau labiausiai sudominę ir sužavėję yra gatvės šokiai, todėl ir toliau jais duomiuos ir juose specializuojuosi. Dalyvauju pasaulyje pripažintų trenerių seminaruose ir tarptautinėse šokio stovyklose: „Fair play dance camp”; „ESDA winter break“, „Overdozed dance convention“ ir kt.

Esu viena iš tarptautinės šokių stovyklos „RightWay winter camp“ organizatorių. Kaip šokėja su komanda dalyvauju čempionatuose: Lithuanian open; Lithuanian cup; European cup; Rise up; Streetstyle bei statau choreografijas ir ruošiu vaikus varžyboms. Šokį įsivaizduoju kaip dalyką neturintį jokių apribojimų ar griežtų taisyklių, manau, kad būtent šokyje tobulėjimas yra pastovus, todėl visada reikia treniruotis ir nesustoti bei semtis žinių, tiek iš mokytojų, kitų šokėjų, tiek iš aplinkos bei niekada nėra vėlu pradėti to daryti.

Naujai susikūręs vaikų kolektyvas „Funky peeps“ smagiai lieja prakaitą šokių salėje, ruošiasi varžyboms bei jose dalyvauja, gilina žinias apie gatvės šokius. Kolektyvo ideja ir tikslas yra ne tik smagiai leisti laiką šokių salėje bei išmokti naujų žingsnelių, bet ir lavinti visapusišką ir atvirą mąstymą šokio sferoje.

Кредит без отказа в Украине – это те же деньги в долг на карту под невысокий процент. Простота и легкость в оформлении, заявки круглосуточно.
Без звонков и лишних проверок получить займ без контактных лиц достаточно просто. Все, что нужно для начала – это заявка.
Отримати без відмови і зайвих рухів тіла гроші в борг без відсотків на банківську картку. Вигідне рішення при фінансових труднощах.
Оформляя деньги до зарплаты на карту, рекомендуем лично внимательно читать все пункты договора. Это важный этап получения.