Indrė

Indrė

Buvusi teisininkė, darželio auklėtoja, įmonės direktorė, atradusi save Zumboje.

Ketverius metus lankiusi treniruotes pas skirtingus instruktorius Indrė nusprendė pati ja tapti. Anot jos, tai buvo geriausias jos priimtas sprendimas: „Tiek džiaugsmo, šypsenų ir geros energijos retai kur pasikrausi!“

Kiekvieną kartą vesdama treniruotę Indrė atiduoda visą save ir pripildo salę pozityvios energijos, kuri verčia treniruotės dalyvius ne tik prakaituoti, bet ir plačiai šypsotis. „Man svarbiausia, kad treniruotės metu dalyviai visiškai užsimirštų ir apie nieką negalvotų, tik mėgautųsi muzika, judesiu, laiku sau, o po treniruotės išeitų laimingesni, labiau pasitikintys savimi, gražesni ir mylimesni.“ – teigia trenerė.

„Man Zumba žavi tuo, kad treniruotės metu gaunama nauda yra ne tik fizinė, bet ir emocinė,“ – sako Indrė.

Решили жениться, но не хватает финансов? Не проблема, ведь можно оформить займ на свадьбу в Украине и закатить шумное веселье.
Рассчитывая на первый кредит под 0 процентов на карту, стоит взять во внимание серьезную проверку личности нового заемщика.
Який відсоток на день для отримання позики вам підходить? Оформляючи кредит онлайн на картку цілодобово, можна не думати про це.
Беспроцентный займ онлайн, а именно кредит под 0.1 с автоматическим одобрением. Подтверждать свой доход не нужно.