Gintaras

gintaras2Gintaras

Nerimtas rimtuolis… Mėgsta teatrą, šokį, kiną, muziką ir dar tai, kas pasitinka jį kelyje. Visus žmones myli labiau negu nežmones arba teikia jiems pirmumą ir privilegijas, jeigu būtų zootechnikas ar veterinaras – galvotų ir elgtųsi šiek tiek kitaip. Darbas ir hobi susipynė tarpusavy ir nesukant galvos galima juos laikyti vienu ir nedalomu.

O šiaip gyvenime bendradarbiauja ir sąlyginai vadovauja (žinoma liberaliai) dviem grupėms – SMILTELĖS ir LAIKYK ATSTUMĄ, režisuoja prezentacijas, renginius (“Klasikos diversijos”, “Mados variklis” ir kt.), vaidina, veda renginius ir šiaip neprasilenkia su scena. Nedraugauja tik su viena meno išraiška – niekada nebūna Kalėdų seneliu, nes pats tiki, kad yra tikras Kalėdų senelis, kuris ir jį kasmet aplanko. Galbūt susirgus tikrajam ir aplankytų savo mažuosius Smilčiukus, kad jie neliktų be dovanų, bet tik kraštutiniu atveju. O šiaip mėgsta tai ką daro, myli tuos, su kuriais dirba ir dar planuoja tai daryti, kol neišblės tie jausmai.

Коли в родині з’являється дитина, стає актуальним онлайн кредит для мам в декреті, що б зайняти трохи грошей.
Быстро и без лишних вопросов взять срочные деньги в долг онлайн без отказа на карту в интернете. За 10 минут.
Общаться с менеджером МФО по телефону не придется, потому что займ без звонков на карту онлайн это совершенно не предусматривает.
Якщо ви шукайте швидке вирішення фінансових негараздів, спробуйте взяти кредит під 0%, це найвигідніші умови в інтернеті.